Jesteśmy zawsze pod łapą.

Dla ciebie i Twojego pupila - bez wychodzenia z domu.

Klientów
1500+
Pozytywnych opinii
99%

Misja Pupilmed

W Pupilmed mamy jedno zadanie: ułatwiać życie Tobie i Twoim czworonożnym przyjaciołom. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do najlepszych specjalistów weterynaryjnych, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek potrzebujesz.

Nasza historia

Czyli od upartego Kokosa do rewolucji w opiece nad zwierzakami.

Wszystko zaczęło się od Kokosa, psa jednego z założycieli Pupilmed. Kokos, nie najlżejszy labrador, a na hasło "weterynarz"ucieka w najdalszy kąt mieszkania, gdzie zapiera się wszystkimi czterema łapami. Zaprowadzenie go do kliniki bywało bardzo stresujące, nie tylko dla niego. Wtedy zrodziło się pytanie - ile jest takich Kokosów, dla których wizyta u weterynarza to prawdziwa trauma?

Dlaczego tak trudno jest uzyskać szybką pomoc weterynaryjną? Co zrobić gdy brak czasu lub po prostu specjalisty w pobliżu?

Postanowiliśmy to zmienić. Naszym pierwszym krokiem była kampania #DajemyGłos. Skupiliśmy się na edukacji oraz daliśmy wszystkim właścicielom możliwość darmowejkonsultacji z lek. weterynarii online, behawiorystą i dietetykiem zwierzęcym.

Kampania #DajemyGłos okazała się strzałem w dziesiątkę! Dzięki niejzrozumieliśmy, że możemy zrobić więcej - tak powstał Pupilmed, platforma, na której pomoc dla twojego pupila jest zawsze pod łapą. Bo każdy Kokos na świecie zasługuje na łatwy dostęp do weterynarza.

Co oferujemy?

Pomoc dla Twojego pupila, bez ruszanie się z domu!

Na naszym portalu umówisz wizytę domowego weterynarza oraz poradę online z behawiorystą, dietetykiem zwierzęcym i lek. weterynarii.

Wizja

Naszym celem jest ułatwienie dostępu do jak największej liczby specjalistów. Chcemy stać się pierwszą w Polsce platformą do rezerwacji opieki weterynaryjnej online. Wierzymy, że dzięki zapewnieniu spersonalizowanej opieki i ułatwieniu dostępu do specjalistów weterynaryjnych życie wszystkich pupili stanie się lepsze.

Działalność charytatywna

W Pupilmed wierzymy w dawanie czegoś więcej. Dlatego angażujemy się w różne inicjatywy charytatywne dbające o naszych futrzastych przyjaciół. Wraz z Fundacją Judyta oraz RatujemyZwierzaki jesteśmy współorganizatorem kampanii społecznej #DajemyGłos w ramach której udostępniliśmy bezpłatne porady video z lek. weterynarii i wspólnie zebraliśmy ponad 245 tys. zł na rzecz Fundacji Judyta. Razem tworzymy świat przyjazny dla wszystkich zwierzaków!