Twój weterynarz online

Porozmawiaj z weterynarzem, behawiorystą lub dietetykiem za pośrednictwem video. W każdym miejscu i o każdej godzinie.

Udzielonych porad
1000+
Pozytywnych opinii
99%

Nasza historia

Pupilmed powstał w odpowiedzi na problem braku łatwego dostępu do porad weterynaryjnych oraz niedogodności związanych z tradycyjnymi wizytami u weterynarza. Stres pupila, wysokie koszty, czy ograniczone godziny pracy gabinetów, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach powodują, że tysiące osób szuka porad na temat zdrowia swoich zwierząt na grupach Facebookowych.

Nasze badania wskazują, że z powodu braku alternatyw dla stacjonarnej wizyty, niemal co druga wizyta jest przekładana lub się nie odbywa!

Wszystkie te problemy skłoniły nas do zorganizowania kampanii społecznej na temat profilaktyki weterynaryjnej #DajemyGłos, w ramach której m.in. udostępniliśmy bezpłatne porady video z weterynarzami, behawiorystami i dietetykami zwierzęcymi.

Ogromny sukces kampanii utwierdził nas w przekonaniu, że należy stworzyć narzędzie, które wspomaga codzienną opiekę nad pupilem i będzie uzupełnieniem stacjonarnych wizyt weterynaryjnych. Tak powstał Pupilmed - platforma umożliwiającą łatwy i szybki kontakt z weterynarzami, behawiorystami i dietetykami zwierzęcymi.

Wierzymy, że dzięki zapewnieniu spersonalizowanej opieki i ułatwieniu dostępu do weterynarzy życie naszych pupili stanie się lepsze.